myBAGs CLEAN
myBAGs CLEAN

myBAGs CLEAN

Exkluzívne čistenie - rýchle a jednoduché

  • Pena na priame použitie s vysokým čistiacim účinkom
  • Pre všetky kabelky z jemnej a štrukturovanej hladkej kože
  • Čistenie kože, napa, nubuk a semiš
  • Ideálne na textilné a syntetické materiály
  • Rýchla a jednoduchá aplikácia na Vašu obľúbenú kabelku
Kabelky Batohy
Objem:
  • 125ml
Skladom - Doručenie do 48h
7,90 €
S DPH

 

Exkluzívne čistenie - rýchle a jednoduché

     CLEAN, exkluzívna pena na priame použitie s vysokou čistiacou silou. Rýchla a jednoduchá aplikácia na Vašu obľúbenú kabelku. Pre všetky kabelky z jemnej a zrnitej hladkej kože, semišu, napa a antik (materiál starého vzhľadu) kože, ako aj z textilných a syntetických materiálov.


myBAGs CLEAN zadná strana
myBAGs CLEAN predná strana

Podrobné pokyny

Aplikácia: Hlavu spreja držte kolmo nadol. Penu nastriekajte zo vzdialenosti cca. 1 cm na špongiu alebo Microclean z kolekcie myBAGs. Krúživými/čistiacimi pohybmi rovnomerne rozložte na kabelku. Nečistoty a nečistoty odstráňte čistou vlhkou handričkou. V prípade potreby nechajte uschnúť a zdrsniť semišovú kožu. Najprv otestujte kompatibilitu materiálu na skrytom mieste.

Povinná informácia

NEBEZPEČENSTVO Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % alifatických uhľovodíkov, menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy, D-LIMONENE, CITRAL, PHENOXYETANOL, SODNÝ PYRITIÓN.

horlavina
81410024000
81410024000
81410024000

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist

Z dôvodu čerpania dovolenky budú

Vaše objednávky vyexpedované po dátume: 5.7.2024