ORGANIC Protection 500 ml
ORGANIC Protection 500 ml

ORGANIC Protection 500 ml

Ekologická univerzálna ochrana pre všetky prírodné a umelé kamene

  • Bezrozpúšťadlová impregnácia na všetky kamenné povrchy v interiéri aj exteriéri, obklady, betónové podlahy, betón a fasády z prírodného kameňa
  • Dlhodobo chráni pred poveternostnými vplyvmi a nečistotami
  • Účinne bráni rýchlemu prenikaniu vodných, mastných a olejových nečistôt
  • Impregnácia preniká hlboko do kameňa bez toho, aby zmenila vzhľad povrchu
  • Priedušnosť kameňa je zachovaná
 
Povrch  Dosky Umývanie Fasády Interiér
Vypredané
11,95 €
S DPH

 

Do interiéru aj exteriéru. Ekologická univerzálna impregnácia bez rozpúšťadiel. Poskytuje trvalú ochranu pred poveternostnými vplyvmi a stresom a účinne zabraňuje rýchlemu prenikaniu vodnatých, mastných a olejových nečistôt.

Impregnácia preniká do hĺbky a poskytuje ekologickú ochranu bez zmeny vzhľadu povrchu. Priedušnosť v kameni je zachovaná. Najjednoduchšia aplikácia - najlepšia a dlhotrvajúca ochrana.

ORGANIC Protection
ORGANIC Protection
ORGANIC Protection
ORGANIC Protection
ORGANIC Protection
ORGANIC Protection
ORGANIC Protection

Podrobné pokyny

Príprava: Očistite ošetrovanú oblasť najlepšie pomocou COLLONIL STONE ORGANICKÉHO ČISTENIA. Nechajte dobre vyschnúť. Teplota spracovania a kameňa by sa mala pohybovať medzi 10°C - 25C lie. Pri podlahovom kúrení dbajte na to, aby nebola prekročená teplota kameňa 30 °C. Pred použitím skontrolujte kompatibilitu povrchu na nenápadnom mieste.

Aplikácia: Roztok pripravený na použitie nezriedený savou podlahovou stierkou, mopom alebo tesniacou kefou rovnomerne a vo veľkom množstve. V prípade potreby absorbujte prebytočnú látku savou handričkou, aby ste predišli šmuhám. Druhá aplikácia sa odporúča pre vysoko nasiakavé podklady. V prípade potreby vyleštite lesklé povrchy. Výdatnosť do 20 m² v závislosti od nasiakavosti materiálu.

Doba schnutia: pochôdzna po 60 minútach. Úplná ochrana po 36 hodinách.

41850000000
Product added to wishlist