sandále

Sandále

Najlepšie tipy na čisté a pohodlné sandále

Keď príde na čistenie topánok, málo komu napadnú sandále. Väčšinou preto, že je tam toho na čistenie tak málo! Ale práve preto sú sandále veľmi náchylné na znečistenie a opotrebovanie. Sú obzvlášť vystavené poveternostným vplyvom a vložka prichádza do priameho kontaktu s Vašou pokožkou. Pravidelné čistenie a starostlivosť o Vaše sandále predĺži ich životnosť, takže Vám vydržia niekoľko rokov.

Remienky

bamboo lotion

Krok 1: Vyčistite si remienky

BAMBOO LOTION je ideálnym riešením na čistenie všetkých typov remienkov na sandáloch. Či už to sú jemné kožené remienky, alebo robustné textilné remienky, toto mlieko odstraňuje nečistoty a škvrny, súčasne hydratuje materiál.

1909 LEATHER LOTION

Krok 2: Hĺbková výživa

1909 LEATHER LOTION dodáva koženým remienkom dôležité oleje, aby zostali  pružné. To zaisťuje, že tenké remienky vydržia namáhanie a napätie, najmä okolo otvorov a spôn.

Stielka

Akékoľvek oblečenie, ktoré prichádza do priameho kontaktu s pokožkou, potrebuje častejšie pranie. To isté platí pre vašu obuv! Väčšina sandálov sa nosí naboso, čo znamená, že vložka vyžaduje pravidelnú starostlivosť.

cleaner

Mechanické čistenie semišových vložiek

Mnohé vložky do sandálov sú vyrobené zo semišu, pretože sú menej šmykľavé, keď sú vlhké od potu. Náš  CLEANER bez námahy odstraňuje nečistoty zo semišových vložiek. Taktiež zdrsňuje materiál, aby sa zabránilo zlepovaniu jednotlivých vlákien.

shampoo direct

Mokré čistenie semišových vložiek

Ak sú vaše vložky v topánkach veľmi znečistené, suché čistenie nemusí stačiť. V takom prípade vyskúšajte SHAMPO DIRECT pre
intenzívne mokré čistenie.

INSIDE FRESH & CLEAN

Mokré čistenie hladkej koženej vložky v topánkach

Ak majú vaše sandále hladkú koženú stielku, je najlepšie ich pravidelne čistiť prípravkom INSIDE FRESH & CLEAN.Po každom nosení ich zľahka nastriekajte a utrite mäkkou handričkou.

Ak si vezmete tieto tipy k srdcu, vaše sandále zostanú čisté, pohodlné a svieže a vydržia veľa sezón!

Odporúčané produkty pre sandále

Product added to wishlist

Z dôvodu čerpania dovolenky budú

Vaše objednávky vyexpedované po dátume: 5.7.2024