Biele topánky

Biele topánky

Biele topánky – čistenie je nevyhnutnosťou!

Ak chcete, aby Vaša trendy biela obuv vyzerala žiarivo, a nie sivo a zašlo, musíte sa o ňu pravidelne starať. Je to také jednoduché!

Biele topánky prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Obľúbeným druhom sú samozrejme biele tenisky. Tento trend prežil skúšku časom. U nadšencov športovej obuvi sú stále obľúbené, napriek zvýšenej starostlivosti, ktorú biele topánky vyžadujú v porovnaní s inými farebnými schémami.

Ale biele tenisky nie sú jedinou bielou obuvou, ktorá je veľmi žiadaná. Hladké biele kožené poltopánky sú určite obľúbenou výraznou obuvou, rovnako ako biele go-go čižmy v štýle 60. rokov, biele ploché topánky, biele šnurovacie, či biele sandále. Svetlé topánky sú obľúbené po celý rok. Prirodzene, všetky typy bielych topánok vyzerajú najlepšie, keď sú čisté a vyleštené.

Biele topánky sa rýchlo špinia!

Hladké biele povrchy nemaskujú škvrny, špinu, alebo prach. Na bielej obuvi treba skutočne vyčistiť každú škáru, nie len veľké plochy. Biele topánky vyzerajú najlepšie, keď sú kompletne žiarivo biele. Aby si topánky zachovali svoju pôvodnú farbu a časom nevybledli, musíte sa o ne dobre starať. Biela obuv pravdepodobne nie je tou správnou voľbou pre tých z nás, ktorí majú tendenciu zanedbávať jej údržbu.

špinavé biele tenisky

Mimoriadne náchylné: Biele topánky sa ľahko zašpinia.

Ako impregnovať, čistiť a leštiť biele topánky

So starostlivosťou by ste mali začať impregnáciou obuvi už pred prvým nosením! CARBON PRO chráni obuv, udržuje ju v suchu a zabraňuje nečistotám vsiaknuť hlboko do materiálu.

Škvrny na  povrchu možno ľahko odstrániť pomocou čistiacej gumy SOFT GUM. Ak máte čo do činenia s odolnejšou špinou, BAMBOO LOTION je skvelý produkt, ktorý môžete vyskúšať. Čistí a zároveň vyživuje kožu.

Aby vaše topánky zostali žiarivo biele, uistite sa, že používate vhodný biely krém na topánky, napríklad  WATERSTOP COLORS.  Táto vodostála farebná emulzia je vhodná pre použitie na koženú obuv, obuv vyrobenú z textilu, alebo syntetických materiálov.

Ak chcete oživiť farbu na starších bielych topánkach, odporúčame použiť biely krém COLORIT. Tento opravný krém kryje škrabance a dodáva obuvi novú jasnú vrstvu farby.

čistenie tenisiek

Suché alebo mokré čistenie odstraňuje škvrny z bielych topánok.

impregnácia tenisiek

Impregnácia vytvára na materiáli ochrannú vrstvu.

starostlivosť o tenisky

So správnymi prípravkami na starostlivosť o farby sa žiarivá biela vráti.

Biele kožené topánky si vyžadujú špeciálnu starostlivosť, ale nie je to žiadna veľká veda, keď máte po ruke produkty Collonil. Vaše topánky budú za chvíľu vyzerať ako nové. Preto sa čistenie a starostlivosť vypláca!

Odporúčané produkty pre biele topánky

Product added to wishlist

Z dôvodu čerpania dovolenky budú

Vaše objednávky vyexpedované po dátume: 5.7.2024