Módne materiály

Módne materiály

Topánky vyrobené z módnych materiálov

Už len rozdielne vlastnosti mnohých druhov kože sú inšpiráciou pre dizajnérov a obuvníkov pri vytváraní modernej obuvi. S pouhou aplikáciou alebo kombináciou rôznych materiálov sa topánky ukážu vo svojej najlepšej výhode. Topánky v dnešnej dobe neslúžia len na ochranu nôh pred vplyvmi prostredia, ale sú predovšetkým dôležitými módnymi doplnkami s faktorom Zeitgeist. Koža je klasika, no pre výrobu obuvi sú rovnako dôležité moderné materiály. Od hi-tech tkanín cez syntetickú kožu až po korok: rôzne materiály na topánky vyžadujú čistiace a ošetrujúce produkty na mieru.

Naši zákazníci sú si dobre vedomí toho, že zvršok obuvi si vyžaduje pravidelné čistenie a starostlivosť, aby obuv vyzerala dokonale. Kombinácia rôznych moderných materiálov v topánkach diktuje a robí veci trochu komplikovanými. Z tohto dôvodu Collonil ponúka vysokokvalitné produkty na čistenie a starostlivosť o topánky, ktoré spĺňajú požiadavky vašej obuvi: od zvršku až po stielku bude mať váš box na čistenie topánok presne to, čo od produktov Collonil potrebujete.

Rozmanitosť módnych materiálov

Rozmanitosť módnych materiálov je

sexy obuv

bez hraníc a neustále sa pridáva

nové dizajny

nové dizajny.

Starostlivosť o topánky vyrobené z rôznych vrchných materiálov

Čistenie topánok musí byť pre väčšinu ľudí rýchle a nekomplikované. Niektorí chcú jednoducho topánky čisté, iní chcú obnoviť ich žiarivé farby. Kontrastné švy vo svetlej farbe na tmavých teniskách už môžu predstavovať problém v starostlivosti o topánky. Aký prípravok na čistenie topánok je v tomto prípade najlepší? Pre švy a zvršok môžete urobiť veľa ešte predtým, ako si topánky prvýkrát obujete. Pre hladkú kožu použite neutrálne pleťové vody a potom bohatý krém bez pigmentov na ochranu kože a švov.

Čoraz obľúbenejšie sú dizajny topánok s rôznymi farebnými kombináciami. Ani farebné prechody vo vrchnom materiáli už nie sú vzácnosťou. Aby efekt wow pretrval, je potrebné venovať malú pozornosť upratovaniu a starostlivosti o moderné materiály. Pre intuitívnych milovníkov topánok odporúčame zamaskovať rôzne farebné oblasti a naniesť na jednotlivé časti správny krém na topánky kúsok po kúsku. Keď leštíte topánku, je najlepšie použiť rôzne handričky alebo kefy, aby ste zabránili prenosu pigmentov. V medziobdobí a keď ste v pohybe, kúpte si neutrálny prípravok na starostlivosť o topánky. Obzvlášť vzrušujúce je to s topánkami vyrobenými zo zmesi materiálov. V závislosti od použitých materiálov je potrebné vybrať správny produkt.

Moderné topánky vyrobené z High-Tex - funkčná membrána pre outdoor a šport

Funkčné membrány predstavujú osobitnú výzvu pre starostlivosť o obuv. Topánky High Tex vyrobené z kože alebo športové topánky vyrobené z látok – ako je sieťovina – na topánkach High Tex sú špeciálne membrány medzi zvrškom a vnútorným materiálom. Vlhkosť sa nemôže dostať dovnútra a topánka je stále priedušná. Aby nedošlo k narušeniu špeciálnych vlastností pri ošetrovaní obuvi, musíte dodržať niekoľko vecí: Nečistite topánky vodou! Zvyšky čistiaceho prostriedku sa usadia v membráne.

V modernej obuvi a látkach s funkčnými membránami ide o priedušnosť a vodeodolnosť. Ošetrujúce prípravky s obsahom vosku a olejov tieto vlastnosti dlhodobo zmierňujú. Uprednostňujú sa ošetrujúce produkty s nano technológiou. Drobné čiastočky prenikajú hlboko do štruktúry a obalujú vlákna ochrannou vrstvou. Voda a nečistoty nemôžu preniknúť do obuvi, ale vodná para uniká von. Topánky vyrobené z moderných materiálov ponúkajú dve hlavné výhody. Na jednej strane zostanú nohy v suchu a na druhej strane produkty s nano technológiou eliminujú potrebu častého čistenia.

Odporúčané produkty pre módne materiály

Product added to wishlist

Z dôvodu čerpania dovolenky budú

Vaše objednávky vyexpedované po dátume: 5.7.2024