Na účinný boj proti zápachu z topánok potrebujete viac než len deodoranty, ktoré jednoducho odstraňujú skôr symptómy ako príčiny.

zápach z topánok

Väčšina deodorantov funguje tak, že bráni bakteriálnemu rozkladu potu, ktorý je zodpovedný za nepríjemný zápach. To však znamená, že si musíte tenisky nastriekať ešte predtým, ako sa rozvinie zápach. Po spustení procesu môžu bežné dezodoranty na topánky iba maskovať zápach.


Odstranovač zápachu dokáže viac: Príde až ku koreňu nepríjemných pachov tým, že sa naviaže na molekuly, ktoré ich spôsobujú.

Pri pravidelnom používaní zaručuje odstranovač pachov úplnú sviežosť aj v topánkach, ktoré neustále nosíte. Nepríjemné pachy sú porazené skôr, ako dostanú príležitosť rozvinúť sa.


Všetci výrobcovia tenisiek neodporúčajú prať topánky v práčke, najmä ak majú topánky kožené komponenty. Tu prichádza na rad neutralizátor zápachu: Vaše tenisky budú hygienicky čisté a zároveň im dodá výzor čerstvo vypraných.

deo do topánok
vetranie obuvy
odstranovač zápach

Odstranovač zápachu môžete použiť všade tam, kde vlhkosť môže viesť k zatuchnutým zápachom – nielen na vašich obľúbených teniskách. Rovnako rýchlo a efektívne pôsobí na čiapky a tašky do telocvične a na textílie, ako sú tričká a uteráky.

 

Stačí bohato nastriekať veci, najlepšie keď sú vlhké, pretože aktívna zložka je spúšťaná vlhkosťou.

Odporúčané produkty pre neutralizáciu zápachu

Product added to wishlist

Z dôvodu čerpania dovolenky budú

Vaše objednávky vyexpedované po dátume: 5.7.2024