Silky
Silky

Silky

Neviditeľné pančuchy v spreji

  • S obsahom hodvábu, bezfarebný sprej na bosé nohy
  • Znižuje trenie medzi pokožkou a vložkou
  • Predchádza vzniku pľuzgierov
  • Zaisťuje príjemnú vôňu pre svieže nohy a dobrú klímu v obuvi
  • Perfektný produkt na sezónu "naboso v topánke"

topánky
Objem:
  • 100ml
Posledné kusy v sklade
8,90 €
S DPH

 

 Silky Spray je perfektný sezónny produkt na nosenie letnej obuvi bez ponožiek. Číry hodvábny sprej na chodidlá. Znižuje trenie medzi pokožkou na chodidlách a vnútornou stielkou, zabraňuje vzniku pľuzgierov. Príjemná vôňa udrží Vaše nohy a topánky svieže. Ponúka obdobný ochranný a pocitový efekt na bosé nohy, ako hodvábne pančuchy.

Silky zadná strana
Silkypredná strana
Silky bez štupla

Povinná informácia

Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: BUTÁN, PROPÁN, ALKOHOL DENAT., PENTÁN, IZOBUTÁN, NITRID BÓRU, TRIETHYLCITRAT, RICINOLEÁT ZINKU, PARFUM, MENTYL LACTATE, TRIETHANOLAMINE, ETHYLHEXYLGLYCERID, STYLNELCERID, STYLNELCÉRID, STYLNELCÉRID, STYLNELCÉRID PALMITÁT, KYSELINA CITRÓNOVÁ, ETYL BENZOÁT, GLYCERYL STEARÁT.

horlavina
85910000000
85910000000

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist