Kožené rukavice

Kožené rukavice

Čistenie a starostlivosť o kožené rukavice

Pár kvalitných kožených rukavíc vám môže vydržať roky – alebo sa zničiť počas jedinej zimy. Rozdiel medzi nimi je v tom, ako ich čistíte a staráte sa o ne. 

Rukavice z hladkej kože

Výroba topánok a rukavíc z hladkej kože si vyžaduje rôzne druhy hladkej kože. Druh používaný na rukavice je jemnejší a mäkší, čo umožňuje väčšiu flexibilitu a pohodlie pri nosení. Bohužiaľ je tiež náchylnejší na nečistoty.

soft gum

Krok 1: Vyčistite


Väčšinu rukavíc je možné pri znečistení ošetriť jemným BAMBOO LOTION. Vždy je najlepšie otestovať akékoľvek produkty na menej viditeľnom mieste predtým, ako ich aplikujete na celú koženú rukavicu. Ľahšie rukavice z hladkej kože je možné čistiť aj pomocou čistiacej gumy SOFT GUM.

supreme wax

Krok 2: Vodotesný


Naša séria 1909 obsahuje dokonalé produkty na vodotesné kožené rukavice. Použite sprej 1909 SUPREME WAX, aby hydroizolačná úprava dlho vydržala.

leather cream

Krok 3: Starostlivosť


Vyživte svoje rukavice bohatým LEATHER LOTION z roku 1909. Navyše 1909 LEATHER CREAM súčasne čistí a ošetruje rukavice a tiež osviežuje vyblednuté farby.

Semišové a nubukové rukavice

Zamatové kožené rukavice z nubuku alebo semišu nielen dobre vyzerajú, ale sú aj praktickou voľbou pre aktívnych ľudí vďaka svojej priedušnosti.

čistiaca kefa

Krok 1: Vyčistite


Prípadné ľahké nečistoty odstráňte kefovaním povrchu čistiacou kefou. Na dôkladnejšie čistenie použite BAMBOO LOTION; čistí a stará sa o kožu v jednom.

nubuk + velours

Krok 2: Vodeodolnosť


Hydroizolačný sprej NUBUK + VELOURS ponúka hĺbkovú úroveň ochrany. Na ošetrenie rukavíc použite neutrálnu verziu, aby ste predišli zanechaniu zafarbených zvyškov.

krepová kefa

Krok 3: Starostlivosť

Neodporúčame používať žiadne ďalšie leštidlá alebo kondicionéry na semišové alebo nubukové rukavice, pretože sa ťažko nanášajú rovnomerne na drsný povrch. Je však dobrý nápad pretrieť semiš a nubuk KREPOVOU KEFOU, aby ste zabezpečili, že sa vlákna po vyčistení a hydroizolácii nesploštia.

Odporúčané produkty pre kožené oblečenie

Product added to wishlist

Z dôvodu čerpania dovolenky budú

Vaše objednávky vyexpedované po dátume: 5.7.2024