Inside Fresh & Clean
Inside Fresh & Clean

Inside Fresh & Clean

Osviežujúci sprej na vložku a vnútro obuvy

proti zápachu.png

  • Hygienický sprej čistí a ošetruje vnútro topánky
  • Ideálne pre tenisky, športovú obuv a sandále
  • Pre svieži pocit z nosenia
  • Nesmie chýbať v žiadnej športovej taške
 
Tenisky Topánky  Čižmy
Skladom - Doručenie do 48h
10,50 €
S DPH

 


Inside Fresh & Clean je hygienický sprej na čistenie a výživu vnútornej časti topánky a je vhodný na všetky materiály. Je ideálny na použitie so športovou obuvou, teniskami a sandálmi a okamžite zanechá topánky svieže. Ideálny produkt na leto aj ako doplnok vašej športovej tašky.

Inside Fresh & Clean
Inside Fresh & Clean
Inside Fresh & Clean
Inside Fresh & Clean

Podrobné pokyny

Jednoducho nastriekajte, očistite vnútornú topánku handričkou a nechajte uschnúť. Vopred skontrolujte kompatibilitu materiálu.

Povinná informácia

Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Obsahuje parfumy.

Špecifikácie podľa DetVO: ALKOHOL, AQUA, PARFUM, METOXYISOPROPANOL, FARBIVO

Ďalšie podrobnosti o zložkách, ako aj o názve INCI nájdete na: http://ec.europa.eu/growth/tools-databases/cosing/index.cfm

41340000000

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist