Stone care ORGANIC Set
Stone care ORGANIC Set

Stone care ORGANIC Set

Starostlivosť o kameň ORGANIC Set

Sada na čistenie a ochranu všetkých prírodných a umelých kameňov

  • Sada obsahuje 1 x organické čistenie (1000 ml) a 1 x uhlíkovú ochranu (1000 ml)
  • Na nekomplikované čistenie a high-tech dojem z kamenných povrchov všetkých druhov v interiéri aj exteriéri
  • Čerstvo osviežený a ponúka vysoko účinnú dlhodobú ochranu
  • Vhodné na kamenné povrchy vo vnútri aj vonku, ako sú terasové dosky, dlaždice, betónové podlahy, chodníky, ohraničenia bazénov, náhrobné kamene, fasády,  parapety, kuchynské pracovné stoly a kamenné podlahy
  • Jednoduchá aplikácia, dlhotrvajúci efekt
Fasády  
podlahy  dosky  Fasády Umývanie Interiér
Vypredané
25,50 €
S DPH

 


Špeciálna ponuka: 1 x organické čistenie 1000 ml, 1 x organická ochrana 1000 ml pre interiér aj exteriér. So správnym čistením a ochranou si ho môžete užívať po dlhú dobu. Ekologická sada pre široké použitie. Na čistenie a hydroizoláciu v interiéri aj exteriéri. Od terasy, chodníka, okolia bazéna či náhrobných kameňov a plotov až po fasády. V interiéri od kuchynskej dosky až po noblesnú podlahu v predsieni a kúpeľni.

Stone care ORGANIC Set
Stone care ORGANIC Set
Stone care ORGANIC Set
Stone care ORGANIC Set
Stone care ORGANIC Set
Stone care ORGANIC Set
Stone care ORGANIC Set

Podrobné pokyny

Čistič:

Aplikácia: Odstráňte z povrchu prach a hrubé nečistoty. V závislosti od stupňa znečistenia a vlastností materiálu v pomere 1:3 až 1:10 s vodou zmiešať a rovnomerne rozotrieť. Nechajte chvíľku pôsobiť a použite štetec alebo prepracujte špongiou. Vhodné aj na použitie s vysokotlakovým čističom. Ošetrite čistou vodou. Pred použitím na nenápadnom mieste skontrolujte kompatibilitu povrchu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred mrazom.

Ochrana:

Príprava: Očistite ošetrovanú oblasť najlepšie pomocou COLLONIL STONE ORGANICKÉHO ČISTENIA. Nechajte dobre vyschnúť. Teplota spracovania a kameňa by sa mala pohybovať medzi 10°C - 25C lie. Pri podlahovom kúrení dbajte na to, aby nebola prekročená teplota kameňa 30 °C. Pred použitím skontrolujte kompatibilitu povrchu na nenápadnom mieste.

Aplikácia: Roztok pripravený na použitie nezriedený savou podlahovou stierkou, mopom alebo tesniacou kefou rovnomerne a vo veľkom množstve. V prípade potreby absorbujte prebytočnú látku savou handričkou, aby ste predišli šmuhám. Druhá aplikácia sa odporúča pre vysoko nasiakavé podklady. V prípade potreby vyleštite lesklé povrchy. Výdatnosť až 40 m² v závislosti od nasiakavosti materiálu.

Doba schnutia: pochôdzna po 60 minútach. Úplná ochrana po 36 hodinách.

Povinná informácia

Čistič:

Upozornenia: Nevyžaduje sa

Zloženie: Menej ako neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, PHENOXYETHANOL, SODIUM PYRITIONE.

Zloženie podľa DetVO: VODA, ALKOHOL, MASTNÝ ALKOHOL POLYGLYKOL ÉTER, LAURYL GLUKOZID, FENOXYETANOL, CAPRYLYL/KAPRYL GLUKOZID, PARFUM, LAURETH-6 CARBOXYLATE SODNÝ, KYSELINA CITRICOYRI, SORITH

Informácie o zložkách/názvoch INCI nájdete tu: http://ec.europa.eu/growth/tools-databases/cosing/index.cfm

Ochrana:

Upozornenia: Nevyžaduje sa

Výstražné symboly: nevyžadujú sa

73054900000
Product added to wishlist